VENTILAČNÍ ROZVODY


Není nic krásnějšího než teplo šířící se z krbové mřížky v každé místnosti, když zatopíte v krbu...

Ventilační rozvody vyžadují spoustu doplňků, zejména napojovacího materiálu, je totiž třeba napojit na rozvody vzduchu anemostat či ventilátor. K tomu slouží spousta spojek, rozdvojek a redukcí, díky kterým lze snadno propojit trubky různých rozměrů. Neproudí-li vzduch v rozvodech dostatečně, je třeba přidat ventilátor, k zachycení případných nečistot potom krbový filtr. Nedokážete-li se sami rozhodnout a vybrat vhodné ventilační rozvody, obraťte se na nás a my vám poradíme.

VZDUCH DO KAŽDÉ MÍSTNOSTI


Teplovzdušné krbové vložky jsou dostatečně výkonné, aby dokázaly vytápět celý dům, je třeba dostat ohřátý vzduch do všech místností. To zvládnou rozvody teplého vzduchu, nejlépe izolované flexi hadice, které zabrání tepelným ztrátám do okolí.

ROZVODY VZDUCHU

DOPLŇKY PRO VYTÁPĚNÍ


Když už topíte, tak ať to k něčemu je

Rozvody teplého vzduchu a ventilační rozvody se starají o to, aby se vzduch ohřátý krbovou vložkou dostal do všech místností, které se jím mají vytápět. V některých případech se vzduch pohybuje samovolně, jinde je třeba přidat ventilátor, který vzduch popožene správným směrem.

Když už máte ventilátor, je příjemné, můžete-li rychlost proudění vzduchu pohodlně regulovat. K tomu slouží speciální regulátor otáček ventilátoru, pomocí kterého snadno a rychle nastavíte optimální otáčky ventilátoru. Tím získáte maximální kontrolu nad šířením teplého vzduchu tam, kde ho potřebujete. Vyberte si u nás teplovzdušné rozvody, ventilační rozvody, kouřovody i doplňky k rozvodům, jako jsou ventilátory, krbové filtry nebo regulátory otáček.